/ПРО НАС
ПРО НАС 2020-02-10T12:29:14+00:00

РІВЕНЬ
ЄВРОПЕЙСЬКИХ
СТАНДАРТІВ

Наша компанія ТОВ «Конструкт Буд» спеціалізується на проведенні всього комплексу будівельних робіт промислових, агропромислових і громадських об’єктів за європейськими стандартами. Наші замовники отримують повний комплекс будівельних послуг за адекватними розцінками з відмінною якістю. Наша команда працює на ринку будівельних послуг вже багато років і ми завжди виконуємо замовлення клієнтів в точності і по обумовленому проекту.

ТОВ «Конструкт Буд» на ринку будівельних послуг з 1999 року. За цей час у нас сформувалася злагоджена команда, яка завжди якісно і в обумовлений термін виконує свої зобов’язання перед замовником.

Співробітники ТОВ «Конструкт Буд» професіонали своєї справи, ми завжди прораховуємо замовлення з урахуванням економії і належної якості для замовника. У нас власні цехи з виготовлення металевих і дерев’яних конструкцій, наші співробітники можуть виконати всі види і будь-який обсяг будівельних і монтажних робіт.

За роки нашої роботи, у нас величезна кількість позитивних відгуків наших замовників, ми успішно завершили роботи промислових приміщень, супермаркетів, торгових центрів, житлових і комерційних приміщень. Ми працюємо по Західній і Центральній Україні, наші представництва є в місті Луцьк і Київ.

ТОВ «Конструкт Буд» – гарантія якості побудованого об’єкта!