30.11.2017

Виготовлення Церковних Куполів

Історія виготовлення та будівництва куполів почалася ще в доісторичні часи, але складні та великі форми куполів почали виготовляти за часів архітектурної революції в Римі. Найдавніший купол, який зараз існує в Римському Пантеоні, зведений приблизно в 128 році нашої Єри.

30.11.2017

Будівництво овочесховищ

Будівництво овочесховищ є важливим етапом у сільському господарстві. Урожай і товарний вид продукції є важливим показником конкурентності аграрних підприємств і фермерських господарств, тим більше що бізнес в області зберігання овочів і фруктів досить прибутковий в Україні. Спираючись на висновки та прогнози експертів з питання споживчого попиту на овочі та фрукти можна зробити висновки, що будівництво овочесховища є досить прибутковим бізнесом.

30.11.2017

Монтаж металоконструкцій

Компанія » Конструкт Буд» виготовить та виконає монтаж металоконструкцій у Луцьку, Львові, Тернополі, Рівному, Хмельницькому, Вінниці, Івано-Франківську, Києві, а також в інших містах України. Гарантуємо найнижчу ціну на виготовлення та монтаж металоконструкцій у Центральній та Західній Україні.
Маючи багаторічний досвід роботи на ринку виготовлення металоконструкцій, а також надійну базу постачальників металу в Україні, ми стали надійними партнерами, що дозволяють нам мати найкращі ціни та якість готових виробів, які при монтажі металоконструкцій дають бездоганну кінцеву збірку.

30.11.2017

Виготовлення металоконструкцій – важлива деталь у процесі виготовлення.

Компанія » Конструкт Буд» є професіоналом з виготовлення металоконструкцій в Україні.

Ми дуже відповідально ставимося до кожної деталі процесу від проектування, виготовлення та монтажу металоконструкцій до виконання фінішного покриття металоконструкцій на об'єкті у Замовника.

ЗАМОВИТИ