parallax background

ТОВ "Конструкт Буд"
Рівень Європейських стандартів

Металеві, дерев'яні та комбіновані конструкції.
Виробництво, доставка та монтаж.

Дякую Вам за інтерес до нашої компанії!

Запевняємо Вас, співпрацюючи з нами, Ви залишитеся нашим задоволеним клієнтом надовго! Наша команда досвідчених співробітників працює на ринку України вже багато років і маємо своє ім'я в цьому бізнесі.
"Конструкт Буд" це насамперед - сімейний бізнес, а це вже зовсім інша відповідальність перед Замовником.
Багато замовників співпрацюють із нами вже роками. Це відомі в Україні агрохолдинги, сітки супермаркетів, власники СТО. А все тому, що наша команда працює як надійний механізм. Наші конструктори та проектанти розроблять Вам проект з урахуванням усіх технічних моментів та навантажень, але при цьому ми також враховуємо можливість економії для Замовника. Адже ми завжди намагаємося працювати на перспективу подальшої співпраці.
Ми завжди виконуємо замовлення в обумовлені рядки і точно за проектом.
Ми надаємо гарантії на металеві та дерев'яні конструкції Mitek.
Після завершення монтажу конструкцій Замовник отримує Сертифікат на всі конструкції як на металоконструкції, так і дерев'яні ферми Mitek. Матеріали, що використовуються при виготовленні дерев'яних ферм чи металоконструкцій, поставляються нам на виробництво лише від перевірених роками постачальників. Ми не працюємо з маловідомими та сумнівною репутацією постачальниками. Наші монтажники металоконструкцій та дерев'яних ферм - професіонали своєї справи.
За роки роботи ми успішно завершили роботи з виготовлення та монтажу дерев'яних та металевих конструкцій промислових приміщень, супермаркетів, торгових центрів, навісів, церковних куполів, СТО, житлових та комерційних приміщень. Ми працюємо по Західній та Центральній Україні. Наші представництва у Луцьку та у Києві.
Наші ціни Вас приємно здивують, адже ми не женемося за надприбутком, ми працюємо на перспективу. Багато наших замовників та дерев'яних ферм Mitek та металоконструкцій стали нашими друзями та хорошими знайомими. А це для нас найбільша нагорода як для сімейного бізнесу!

З повагою,
команда Конструкт Буд
ЗАМОВИТИ