Loading...
Конструкт Луцьк – будівельна компанія 2019-11-05T20:42:46+00:00

Ми надамо Вам вигідну пропозицію

від якої ви не зможете відмовитися!

ДЕРЕВ’ЯНI КОНСТРУКЦІЇ СПОЛУЧЕНІ ПЛАСТИНАМИ МПЗ

MiTek

МЕТАЛЕВІ КОНСТРУКЦІЇ

MiTek

рівень
євро
стандартів

ТОВ «Конструкт Буд» спеціалізується на проведенні всього комплексу будівельних робіт громадських, промислових і агропромислових об’єктів на рівні європейських стандартів. Робота з нашою компанією приносить Замовнику тільки кращі результати з мінімальними витратами грошей і часу! Головним фактором, що впливає на наш успіх є звичайно професійна команда, яка вже не один рік працює в даній галузі.

Наша компанія ТОВ «Конструкт Буд» на ринку будівельних послуг України з 1999 року. За час з моменту створення, ми зібрали дружну, професійну команду, яка готова якісно і оперативно виконати будь-які будівельні роботи.

У всі часи будівництво було зоною високої відповідальності, в яку допускалися виключно професіонали. Сьогодні, з появою сучасних матеріалів і нових технологій, від будівельників потрібна особлива майстерність. Компанія «Конструкт Буд» – це команда фахівців, які досконально знають свою роботу і готові реалізувати найскладніші і неординарні проекти в цивільному, промисловому і агропромисловому будівництві.

Виготовлення будівельних конструкцій

виготовлення дерев'яних конструкційМи пропонуємо повний комплекс будівельно-монтажних робіт: виготовлення металоконструкцій і конструкцій з дерева, зведення будівель і споруд будь-якого типу і призначення, а також ремонт і реконструкція із заміною огороджувальних та несучих елементів. Будівельна компанія «Конструкт Буд» працює на ринку України з 1999 року і встигла зарекомендувати себе як відповідальний виконавець, на якого можна повністю покластися. В нашій команді справжні майстри своєї справи, які мають величезний досвід і по-справжньому люблять свою роботу.

Якщо ви шукаєте виконавця для таких робіт як виготовлення дерев’яних конструкцій, то ми готові запропонувати сучасні рішення, які повністю відповідають діючим світовим стандартам. Нами використовуються ефективні технології складання і монтажу конструкцій, в тому числі система «Mitek», створена в США і отримала широке поширення у всьому світі. При виконанні робіт компанія «Конструкт Буд» застосовує сертифіковані матеріали і деталі, які пройшли суворий контроль якості.

В наші дні конструкції з металу активно використовуються не тільки в промисловому, але і в цивільному будівництві. Висока відповідальність, покладена на сталеві балки, колони і ферми, висуває серйозні вимоги до якості цієї продукції. Наша компанія пропонує виготовлення металоконструкцій з добірного прокату з використанням ефективних сучасних зварювальних технологій. Весь процес створення продукції проходить під строгим контролем нашої служби якості, тому ми завжди впевнені в надійності наших виробів.

Чому обирають нас?

Будівельна компанія «Конструкт Буд» – це сучасне підприємство, що динамічно розвивається. Ми маємо виробничі потужності, що забезпечують виготовлення дерев’яних конструкцій і будівельних елементів з металу будь-якої категорії складності. Компанія дотримується найвищих стандартів якості, тому наші вироби завжди надійні, естетичні та технологічні у монтажі. Серед переваг співпраці з нами також варто відзначити:

  • Використання кращих матеріалів вітчизняного і зарубіжного виробництва;
  • Застосування сучасних технологій обробки металу і деревини;
  • Суворе дотримання вимог, викладених у проектній документації;
  • Стислі терміни виконання робіт;
  • Гнучка цінова політика;
  • Гарантія на всі види конструкцій і виконані будівельно-монтажні роботи.

Виробнича база компанії включає в себе цеху з виготовлення конструкцій, оснащені найсучаснішим обладнанням, а також великий парк засобів механізації.

Найкращим визнанням нашого професіоналізму можна вважати численні відгуки замовників, які високо оцінюють нашу працю. В активі компанії десятки самостійно реалізованих проектів різного рівня складності, а також сотні поставок продукції в різні райони Волинської області та в інші регіони Західної України.

Будівельна компанія «Конструкт Буд» – це надійний партнер в справі втілення в життя ваших найсміливіших задумів.