//Виготовлення металоконструкцій – важлива деталь в процесі виготовлення.

Виготовлення металоконструкцій – важлива деталь в процесі виготовлення.

Компанія “Конструкт Буд” є професіоналом по виготовлення металоконструкцій в Україні.

Ми дуже відповідально ставимося до кожної деталі процесу від проектування, виготовлення і монтажу металоконструкцій – до виконання фінішного покриття металоконструкцій на об’єкті у Замовника.

Покриття металоконструкцій є одним з найважливіших процесів і проходить в кілька етапів: зачистки, грунтовки, антикорозійного захисту та нанесення спеціальних емалевих покриттів. Спочатку металоконструкції в Луцьку у нас на виробництві проходять антикорозійну обробку.

 Виготовлення металоконструкцій Виготовлення металоконструкцій з обробкою антикором – даний процес дозволяє продовжити термін експлуатації металевих конструкцій, які при агресивних факторах окислюються.

Маса металу при корозії знижується на 10% в рік. Антикорозійне покриття наноситься в кілька шарів.

Наша компанія використовує тільки перевірені і надійні лакофарбові матеріали для покриття готових металоконструкцій.

Перед нанесенням антикорозійного захисту, метал потрібно добре зачистити за допомогою шліф машинок, болгарок, піскоструминної обробки або вручну. Після завершення зачистки металоконструкції Спеціаліст нашої компанії готує поверхню шляхом знепилювання і знежирення. Грунтування металоконструкцій призводить до кращому зчепленню матеріалу з поверхнею. Фінішним етапом в обробці виготовлених металоконструкцій є нанесення спеціальних емалевих покриттів. Ми використовуємо матеріал тільки провідних виробників України. Вся продукція сертифікована, а також строго дотримані рядки придатності. Також слід зазначити, що покриваються конструкції не менше ніж в три рази. Особлива увага приділяється швах після зварювання, які додатково обробляються вже по завершенню монтажу металоконструкцій на об’єкті у Замовника. Візитною карткою металоконструкцій від виробника “Конструкт Буд”, є насичений червоний колір, який і візуально радує око показуючи всю силу і міць металу. Виготовлення металоконструкцій – довірте реалізацію Вашого проекту професіоналам!

2019-11-05T21:55:36+00:00 01.02.2019|Без рубрики|