Дерев'яні конструкції

 

Ми офіційні партнери Mitek в Україні https://mitek.ua/manufacturer

 

Наша компанія - лідер в Україні з виробництва, проектування та монтажу дерев'яних конструкцій за технологією Mitek

Чому ми?

Гарантія на конструкції 50 років

Ми використовуємо лише ліцензійне програмне забезпечення Pamir. Проектування виконується з урахуванням усіх можливих навантажень (снігових та вітрових, ваги покриття тощо), відповідно до вимог ДБН (державними будівельними нормами) України, що дозволяє нам оптимізувати виробничий процес, скоротити терміни виготовлення, підвищити міцність та надійність конструкцій.

У виробництві використовуються тільки оригінальні та марковані пластини Mitek (металозубчасті пластини, МЗП) які виконані з оцинкованої або нержавіючої сталі для споруд з особливо агресивною.
середовищем). Пластини мають різну довжину і ширину, а також різне маркування (інформація про призначення пластини для запресування або монтажного вузла), використовуються в залежності від конкретного проекту.

Наші конструкції отримали сертифікат в Україні. Ми використовуємо тільки добре висушений сосновий брус класу С22 згідно з EN 14081-1:2005 з вологістю ±20%. , що просочується вогнебіозахисним розчином надійного виробника Tytan Professional.
Усі конструкції виготовляються у заводських умовах, що гарантує точність розмірів усіх деталей.

Можливість проектувати та монтувати прольоти до 30 м.п.

Технологія Mitek з'явилася в США в 30-х роках минулого століття і все більше стає популярною у світі. Використання простого, але разом з тим досить міцного та надійного способу з'єднувати дерев'яні конструкції металевими зубчастими пластинами розпочали на багатьох ранчо Середнього заходу, а також при будівництві автомобільних та пішохідних мостів. Найбільша популярність до Mitek прийшла у 50-х роках, коли компанією "Mitek USA" було запатентовано цю систему зубчастих з'єднань у виробництві дерев'яних конструкцій.

На сьогоднішній день технологія Mitek тільки-но починає розвиватися в Україні.
Адже вартість на метал постійно зростає, тому економія на матеріалі та монтажі складає до 40%.
До того ж термін монтажу кроквяних ферм виконується в 8 - 10 разів швидше, ніж зазвичай.
Для монтажу конструкцій можуть бути задіяні лише 2-3 особи.

Програмне забезпечення "Mitek" на якій працює наша компанія дозволяє швидко та точно зробити прорахунок необхідних з'єднань з огляду на снігове та вітрове навантаження у конкретному регіоні нашої країни та при цьому заощадити матеріал. Під час проектування дерев'яних конструкцій ми отримуємо такі важливі показники як крок ферми, геометрію нашої конструкції, кількість ферм, а також які саме за розмірами та маркуванням будуть використані зубчасті пластини з'єднань.

ВАЖЛИВО Кроквяні ферми "Mitek" від компанії Конструкт Буд пройшли сертифікацію в Україні, тому кожному Замовнику ми надаємо Сертифікат Відповідності.
ЗАМОВИТИ